OBIEKT I OTOCZENIE

DOM NA PLAŻY W NIECHORZU

POKOJE

I APARTAMENTYHotel Wczasowy Bałtyk w Niechorzu

Położenie hotelu wczasowego na wydmie pozwala na obcowanie z morzem przez całą dobę, co oznacza, że Goście nie spędzają, jak to zwykle bywa, kilku godzin na plaży, ale są na niej bezustannie. Schody na plażę umożliwiają wygodne zejście wprost na piasek. Podczas sztormu fale docierają w bezpośrednie sąsiedztwo budynku, co daje bardzo widowiskowy efekt. Jednakże dzięki skutecznemu zabezpieczeniu linii brzegowej przez Urząd Morski w Szczecinie jest to bezpieczne nawet przy dużych sztormach. Niepowtarzalne położenie budynku umożliwia nie tylko podziwianie pięknych widoków, ale również całodobową terapię jodem, którego stężenie w tym miejscu jest 100 krotnie większe niż np. w górach.Jakość powietrza i plaża

Ważną zaletą, którą chcemy podkreślić jest doskonała jakość powietrza. Jest to zasługą usytuowania obiektu, który jest wysunięty do maksimum w kierunku morza – tym samym aerozol wodno – powietrzny o 90% wilgotności pozbawiony jest typowych alergenów pochodzących od traw, drzew i krzewów. Powietrze nad morzem ma naturalnie dużą zawartość jodu.Na plaży

spędzać można całe dnie wsłuchując się w szum morza i pozostając w kontakcie wzrokowym z osobami które pozostały w pokoju. Na życzenie wypożyczamy leżaki plażowe.

W pogodne i ciepłe noce można oglądać gwiazdozbiory i konstelacje z plaży lub bezpośrednio z balkonu. Szczególnie efektownie prezentują się także balony świetlne puszczane z plaży przy bezwietrznej pogodzie.Plaża w Niechorzu to ewenement przyrodniczy, na co składa się jasny piasek w białym odcieniu oraz jej szerokość. Woda w morzu jest najczystsza z możliwych w Bałtyku z uwagi na położenie Niechorza – na wysuniętej w głąb morza części wybrzeża. Potwierdzeniem czystości wody są wizyty fok, które wybierają czyste akweny.Niekiedy przypływa do nas foka nazywana Depką, której zdjęcia mogą Państwo obejrzeć w naszej galerii. SĄ TO ZDJĘCIA NATURALNE BEZ RETUSZU. Latem w naszej części morza praktycznie nie występują algi, które są oznaką zanieczyszczeń wód (obowiązuje wtedy zakaz kąpieli). Można je niestety spotkać w okolicach Świnoujście – Międzyzdroje, z uwagi na nieczystości płynące ujściem rzeki Świny oraz w Zatoce Gdańskiej.


NASZE ATUTY
Hotel Wczasowy Bałtyk położony przy piaszczystej plaży w Niechorzu, hotel udostępnia Gościom własne zejście na plażę. W pobliżu znajduje się latarnia morska i przystań rybacka. W ofercie ma apartamenty oraz pokoje z balkonem. Wszystkie pokoje w „Bałtyku” są wyposażone w łazienkę oraz wygodne hotelowe łóżka.

Na plażę można zejść bezpośrednio z naszego obiektu a spędzać na niej można całe dnie wsłuchując się w szum morza i pozostając w kontakcie wzrokowym z osobami które pozostały w pokoju. Na życzenie wypożyczamy leżaki plażowe.

W pogodne i ciepłe noce można oglądać gwiazdozbiory i konstelacje z plaży lub bezpośrednio z balkonu. Szczególnie efektownie prezentują się także balony świetlne puszczane z plaży przy bezwietrznej pogodzie.

Pokoje są wyposażone w wygodne hotelowe łóżka z podwójnym materacem sprężynowym i piankowym, co daje poczucie przyjaznej miękkość i sprężystości. Można się na nich wygodnie ułożyć. Pościel wykonana jest z dobrej jakości gatunkowego adamaszku. Na życzenie udostępniamy ręczniki oraz sprzątamy nadprogramowo pokoje – gdy np. dzieci naniosą piasku z plaży.

Apartamenty i pokoje są niezniszczone i czyste. Dbamy, aby było w nich higienicznie. W trosce o naszych Gości wprowadzony jest zakaz palenia w pokojach i przebywania w nim zwierząt. Na życzenie pokoje mogą być sprzątane codziennie.

Nasz obiekt jest ogrodzony z wejściem tylko dla gości – turyści nie mają wstępu do przestrzeni dla naszych gości np. wspólnego tarasu. Ponadto nasz personel czujnym okiem nadzoruje nasz teren.

Ważną zaletą, którą chcemy podkreślić jest doskonała jakość powietrza. Jest to zasługą usytuowania obiektu, który jest wysunięty do maksimum w kierunku morza – tym samym aerozol wodno – powietrzny o 90% wilgotności pozbawiony jest typowych alergenów pochodzących od traw, drzew i krzewów. Powietrze nad morzem ma naturalnie dużą zawartość jodu.
Na plaży spędzać można całe dnie i pogodne noce wsłuchując się w szum morza. Na życzenie wypożyczamy krzesełka i leżaki plażowe. W bezchmurne i ciepłe noce można oglądać gwiazdy leżąc na plaży lub bezpośrednio z balkonu. Szczególnie efektownie prezentują się balony świetlne uwalniane z plaży przy spokojnej pogodzie.

Do dyspozycji gości oferujemy ponadto część gastronomiczną, gdzie można zjeść smaczne i zdrowe posiłki przygotowywane w naszej kuchni. Poza tym można
wynająć salę bankietowej lub restaurację na wyłączność. Możemy zorganizować imprezy towarzyskie w zamkniętym gronie, spotkania biznesowe, konferencje, szkolenia, uroczystości rodzinne lub innej imprezy okolicznościowe.

Dodatkowo możemy zaoferować catering – szeroki wybór smacznych gotowych posiłków w przystępnych cenach

Hotel Wczasowy Bałtyk oferuje pokoje w dobrym standardzie w niskiej cenie. Cena jest nawet kilkukrotnie niższa, niż w innych podobnie położonych obiektach. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest fakt, iż posiadają one w swojej ofercie basen i SPA, jednakże usytuowanie naszego Hotelu sprawia, że atrakcje tego typu nie są oczekiwane przez naszych Gości.


Wczasy nad morzem przy samej plaży w Niechorzu

Niechorze w Gminie Rewal to perła turystyczna na polskim wybrzeżu. Wakacje w nadmorskim Niechorzu dają możliwość korzystania nie tylko z wyjątkowo pięknych plaż i czystej wody morskiej, ale także ze specyficznego mikroklimatu. Pobyt w tym miejscu – to nie tylko noclegi nad Morzem Bałtyckim, ale również szereg atrakcji takich jak latarnia morska, kompleksy sportowe z boiskami i kortami, kafejki i restauracje, ścieżki rowerowe i spacerowe, place zabaw dla dzieci, a także różnego rodzaju imprezy i koncerty.

Niechorze różni się od Kołobrzegu czy Międzyzdrojów tym, iż można tu prawdziwie odpocząć, bowiem nie ma tu zgiełku miasta i zgryzot z tym związanych. Rozciągnięta na 7 km wzdłuż morza miejscowość, jest idealnym miejscem na odskocznie od codzienności i regenerację sił.Hotel Wczasowy Bałtyk w Niechorzu

Obiekt położony jest na wydmie, z której schodami można zejść na szeroką, piaszczystą plażę, na której piasek jest czysty, jasny i drobny. Niepowtarzalna lokalizacja sprawia, że fale morskie podczas sztormu docierają wprost w okolice naszego budynku.
Goście mogą rozkoszować się wspaniałym widokiem panoramy morza, powiewem morskiej bryzy, a także romantycznym widokiem zachodzącego słońca.

Morskie powietrze w Hotelu Wczasowym Bałtyk

Ważną zaletą, którą chcemy podkreślić jest doskonała jakość powietrza. Jest to zasługą usytuowania obiektu, który jest wysunięty do maksimum w kierunku morza – tym samym aerozol wodno – powietrzny o 90% wilgotności pozbawiony jest typowych alergenów pochodzących od traw, drzew i krzewów. Powietrze nad morzem ma naturalnie dużą zawartość jodu.
Na plaży spędzać można całe dnie i pogodne noce wsłuchując się w szum morza. Na życzenie wypożyczamy krzesełka i leżaki plażowe. W bezchmurne i ciepłe noce można oglądać gwiazdy leżąc na plaży lub bezpośrednio z balkonu. Szczególnie efektownie prezentują się balony świetlne uwalniane z plaży przy spokojnej pogodzie.


Niestety pomimo wielu zalet jest też w naszym Hotelu Wczasowym Bałtyk kilka niedogodności. Pragniemy być uczciwi wobec naszych Klientów więc informujemy Państwa o nich.

Parking

Brak własnego dużego parkingu – samochody trzeba parkować na pobliskich parkingach zewnętrznych.

Szum morza i turystów

Od strony wschodniej, do godziny 24 mogą dochodzić odgłosy Gości z tarasu widokowego. Przeważnie nie jest to uciążliwe – ale dla osób oczekujących szczególnej ciszy polecamy stronę zachodnią.

Morski areozol

W pokojach na parterze, po otwarciu okna wpływa morskie powietrze nawet o 90% wilgotności. Jest to przyczyną osadzania się aerozolu z powietrza na przedmiotach, odzieży i pościeli, dzieje się tak szczególnie w chłodne dni. W związku z tym należy pilnować zamykania okien w dni zimniejsze lub sztormowe. Jest to naturalne zjawisko w obiektach znajdujących się blisko morza.

info@baltyk-hotel.pl


Zapraszamy do Hotelu Wczasowego Bałtyk, mieszczącego się w uroczym Niechorzu w Gminie Rewal, gdzie pobyt wakacyjny jest gwarancją udanego wypoczynku.
Oferujemy noclegi w zdrowym klimacie, a okolica obfituje w wiele atrakcji turystycznych wartych obejrzenia.
Zachęcamy do odwiedzania Niechorza i odwiedzin naszego Hotelu Wczasowego Bałtyk przez okrągły rok, bowiem każda z pór roku niesie inne, specyficzne uroki.